Творческая мастерская Lara-art на фейсбуке

Дитинство, студії

Народилась в  Києві у 1964 році 6 листопада у сім’ї української інтелігенції. Бабуся  Марія Петрівна була вчителем математики в 92-й школі, дідусь – знаменитий філолог, професор, автор підручника української мови – Михайло  Андрійович Жовтобрюх (uk.wikipedia.org/wiki/), мама Жаннета Михайлівна була старшим науковим співробітником в Інституті органічної  хімії, батько - український поет, перекладач, кандидат філологічних наук, Петро Федорович Іванов (uk.wikipedia.org/wiki/),  участник  Великої Вітчизняної  війни, з 1939 по 1947 рік в армії.  Перекладав  українською мовою  вірші  Пушкіна, Блока,  Мартинова,  індійську поезію. Брат – Іванов Сергій Петрович – кіноактор, Народний артист України (uk.wikipedia.org/wiki/).

Більшу частину свого дитинства провела на Русанівських садах, які вважає витоками своєї творчості.

Студіювти малюнок та живопис почала в майстернях  знаних київських художників: О.Крилової, В. Зарецького та інших. До вступу до інституту рік працювала на кафедрі малюнку.

У 1982 поступила до Київського державного художнього інституту (тепер Національна Академія) на факультет живопису. Закінчила у 1988 році майстерню монументального живопису. Викладачі з фаху: В.Чеканюк, М.Стороженко, О.Кожеков.

У 1988 році захистила дипломну роботу: темперний розпис „Дороги” , виконаний в приміщенні відділу рукописів інституту літературознавства АН України, Грушевського 4.

У 1992 - поступила в Національну спілку художників України. У 2000 – в Спілку дизайнерів України. У 2005 стажувалсь по живопису в Cite des Arts , Париж.

На Русанівських садах Батько (праворуч) в майстерні художника
В.Чеканюка (ліворуч), в центрі О.Кожеков
G Analytics
сайт разработан компанией создать сайт