Творческая мастерская Lara-art на фейсбуке

Головна

Замовляючи для себе авторський вітраж у відомого художника, ви не тільки отримуєте окрасу вашої оселі, а і твір мистецтва, цінність якого зростає з роками.

Творча майстерня «Lara-art» створена київським художником Ларисою Пішою, яка має вищу академічну освіту (закінчила факультет монументального мистецтва Київського державного художнього інституту в 1988 році), є членом Національної спілки художників України (1992) та Спілки дизайнерів України (2000), нагороджена медаллю «10 років незалежності України» (2003), стажувалась в Парижі (2005).

В майстерні по авторським ескізам художника виконуються вітражі в класичній техніці, по технології Тіффані, ф’юзінгу, піскоструйки для вікон, дверей, стелі, меблів та інших предметів інтер’єру. Також вироби з гутного скла (світильники, вази, тарелі, фонтани…).

Майстерня співпрацює з кращими майстрами по металу , дереву та освітленню. Тому роботи виконуються в комплексі від ескізу до монтажу. Також художник виконує гарантійне і післягарантійне обслуговування творів. Тому, в разі будь-яких ушкоджень, ви можете звернутись за реставрацією.

Авторський логотип на вітражах, Лариса Піша

Взірець підпису, Лариса Піша

Майстерня, Лариса Піша

Авторський логотип
на вітражах.

Взірець підпису.

Майстерня.


G Analytics
сайт разработан компанией создать сайт